نمایندگی سمعک رکستون در اصفهان

مجموعه تخصصی ماهان سمعک نمایندگی سمعک رکستون در اصفهان به متقاضیان خرید سمعک در اصفهان بدون افزایش هزینه پکیج خدماتی ویژه ای ارائه می دهد.

این خدمات شامل شنوایی سنجی، مشاوره و انتخاب تخصصی سمعک، قالبگیری از گوش و ساخت قالب، تنظیم اولیه و تحویل انواع برند سمعک، تنظیمات مجدد، باتری رایگان، آموزش های کاربردی و گارانتی ۱۲ ماهه است.

همچنین برای نخستین بار در نمایندگی سمعک رکستون در اصفهان امکان تست رایگان سمعک به مدت ۷ روز برای همشهریان عزیز فراهم شده است. تمامی مراحل ذکر شده توسط متخصصین شنوایی شناسی مجرب و حرفه ای به مراجعین عزیز ارائه می گردد. در صورت تمایل به استفاده از این پکیج از طریق راههای ارتباطی با ما تماس حاصل فرمائید.

نمایندگی سمعک رکستون در اصفهان

برای رزرو نوبت مشاوره و خرید سمعک رکستون (rexton) در کلینیک ماهان سمعک اصفهان نمایندگی سمعک رکستون در اصفهان می توانید با شماره ۰۳۱۳۲۶۸۳۳۶۸ تماس حاصل فرمائید. همچنین جهت ارتباط مستقیم با ادیولوژیست در واتساپ می توانید روی شماره ۰۹۱۳۲۰۷۸۰۴۷ کلیک کنید.

22 scaled ⋆ ماهان سمعک اصفهان و شنوایی سنجی

مرکز خرید و نمایندگی سمعک رکستون در اصفهان

کلینیک ماهان سمعک نمایندگی سمعک رکستون در اصفهان است. تمامی رده های سمعک rexton در کلینیک ماهان سمعک عرضه می شود.

علاوه بر تجویز محصولات ، تمامی خدمات پس از فروش، تنظیم سمعک در اصفهان ، تعمیر سمعک در اصفهان و ارائه جدیدترین لوازم جانبی در مرکز ماهان سمعک نمایندگی سمعک رکستون در اصفهان به مراجعین عزیز ارائه می گردد. از جمله ویژگی های محصولات rexton می توان به سنسور حرکتی (برای نخستین بار در جهان)، تکنولوژی وایرلس پیشرفته و امکان اتصال به موبایل و تلویزیون، فناوری نانو ضدآب، کیفیت ساخت عالی، لوازم جانبی کار آمد، عملکرد اتوماتیک و هوشمند در محیط های مختلف و فناوری پوشش وزوز گوش حرفه ای اشاره کرد.

قیمت سمعک رکستون در اصفهان چقدر است؟

قیمت سمعک در اصفهان همانند دیگر شهرهای بزرگ ایران از حدود ۳ تا ۱۵ میلیون تومان است. این هزینه شامل مشاوره، خرید، گارانتی ۱۲ ماهه، تنظیمات دوره ای، قالبگیری و ساخت قالب مخصوص گوش است. قیمت خرید انواع محصولات برند به عواملی نظیر مدل، سطح تکنولوژی، امکانات وایرلس، سال تولید، تعداد کانال و باند، لوازم جانبی، فناوری ضدآب و کیفیت ساخت آن بستگی دارد.

البته در کلینیک ماهان سمعک به دلیل اینکه این کلینیک نمایندگی سمعک رکستون در اصفهان می باشد این قیمت ها نسبت به بازار بسیار ارزانتر بوده و خدمات پس از فروش ویژه ای ارائه می گردد.

تعمیرات سمعک رکستون در اصفهان

کلینیک ماهان بعنوان نمایندگی سمعک رکستون در اصفهان خدمات پس از فروش و تعمیر سمعک در اصفهان را در سریعترین زمان ممکن به کاربران ارائه می دهد. این خدمات شامل تعویض میکروفون، تعویض رسیور (بلندگو)، تعمیر و سرویس آمپلی فایر، سرویس کلی و ساخت قالب و پوسته سمعک است. برای دریافت خدمات می توانید به کلینیک ماهان مراجعه کنید.

«کمک به افراد کم شنوا برای شنوایی دوباره، موهبتی بزرگ و مایه افتخار مجموعه ماهان سمعک نمایندگی سمعک رکستون در اصفهان است.

تلاش بی وفقه کادر تخصصی کلینیک ماهان سمعک نمایندگی سمعک رکستون در اصفهان ارائه بهترین خدمات کمک شنوایی در بالاترین سطح جهانی به همشهریان عزیز است. مفتخریم که در این مسیر لذت بخش خدمات ما افزایش کیفیت زندگی و رضایت صد درصدی مراجعین را به همراه داشته است.»

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *