نمایندگی سمعک ریساند در اصفهان

بنر سایت ⋆ ماهان سمعک اصفهان و شنوایی سنجی

کلینیک تخصصی ماهان سمعک نمایندگی سمعک ریساند در اصفهان شما را به مطالعه این متن دعوت می کند.

معرفی کلینیک ماهان سمعک

مجموعه تخصصی ماهان سمعک به متقاضیان خرید سمعک در اصفهان بدون افزایش هزینه پکیج خدماتی ویژه ای ارائه می دهد. این خدمات شامل شنوایی سنجی، مشاوره و انتخاب تخصصی سمعک، قالبگیری از گوش و ساخت قالب، تنظیم اولیه و تحویل سمعک، تنظیمات مجدد، باتری رایگان، آموزش های کاربردی و گارانتی ۱۲ ماهه است. همچنین برای نخستین بار در اصفهان امکان تست رایگان سمعک به مدت ۷ روز برای همشهریان عزیز فراهم شده است.

تمامی مراحل ذکر شده توسط متخصصین شنوایی شناسی مجرب و حرفه ای به مراجعین عزیز ارائه می گردد. در صورت تمایل به استفاده از این پکیج از طریق راههای ارتباطی با ما تماس حاصل فرمائید.
برای رزرو نوبت مشاوره و خرید سمعک ریساند (resound) در کلینیک ماهان اصفهان ، بهترین مرکز خرید و فروش سمعک در اصفهان ، می توانید با شماره ۰۳۱۳۲۶۸۳۳۶۸ تماس حاصل فرمائید. همچنین جهت ارتباط مستقیم با ادیولوژیست در واتساپ می توانید روی شماره ۰۹۱۳۲۰۷۸۰۴۷ کلیک کنید.

مرکز خرید و نمایندگی سمعک ریساند در اصفهان

نمایندگی سمعک ریساند در اصفهان

کلینیک ماهان سمعک نمایندگی رسمی سمعک ریساند در اصفهان است. تمامی رده های سمعک resound در کلینیک ماهان سمعک عرضه می شود. علاوه بر تجویز محصولات این برند، تمامی خدمات پس از فروش، تنظیم سمعک ریساند در اصفهان ، تعمیر سمعک ریساند در اصفهان و ارائه جدیدترین لوازم جانبی آن در مرکز ماهان به مراجعین عزیز ارائه می گردد. از جمله ویژگی های محصولات resound می توان به مقاومت بالا، تکنولوژی وایرلس پیشرفته. و امکان اتصال به موبایل و تلویزیون، فناوری نانو ضدآب، کیفیت ساخت عالی، لوازم جانبی کارامد، عملکرد اتوماتیک و هوشمند در محیط های مختلف و فناوری پوشش وزوز گوش حرفه ای اشاره کرد.

قیمت سمعک ریساند در اصفهان چقدر است؟

قیمت سمعک ریساند در اصفهان همانند دیگر شهرهای بزرگ ایران از حدود ۳ تا ۱۵ میلیون تومان است. این هزینه شامل مشاوره، خرید، گارانتی ۱۲ ماهه، تنظیمات دوره ای، قالبگیری و ساخت قالب مخصوص گوش است. قیمت خرید انواع محصولات این برند به عواملی نظیر مدل، سطح تکنولوژی، امکانات وایرلس، سال تولید، تعداد کانال و باند، لوازم جانبی، فناوری ضدآب و کیفیت ساخت آن بستگی دارد.

البته لازم به ذکر است به دلیل این که کلینیک ماهان سمعک نمایندگی سمعک ریساند در اصفهان را عهده دار می باشد این برند سمعک با قیمت فوق العاده مناسب و خدمات پس از فروش ویژه خدمت کم شنوایان عزیز هدیه میگردد.

13213211 ⋆ ماهان سمعک اصفهان و شنوایی سنجی

تعمیرات سمعک ریساند در اصفهان

کلینیک ماهان سمعک بعنوان نمایندگی سمعک ریساند در اصفهان، خدمات پس از فروش و تعمیر سمعک ریساند در اصفهان را در سریعترین زمان ممکن به کاربران ارائه می دهد. این خدمات شامل تعویض میکروفون، تعویض رسیور (بلندگو)، تعمیر و سرویس آمپلی فایر، سرویس کلی و ساخت قالب و پوسته سمعک است. برای دریافت خدمات می توانید به کلینیک ماهان مراجعه کنید.

«کمک به افراد کم شنوا برای شنوایی دوباره، موهبتی بزرگ و مایه افتخار مجموعه ماهان سمعک اصفهان نمایندگی سمعک ریساند در اصفهان است. تلاش بی وفقه کادر تخصصی کلینیک ماهان ارائه بهترین خدمات کمک شنوایی در بالاترین سطح جهانی به همشهریان عزیز است. مفتخریم که در این مسیر لذت بخش خدمات ما افزایش کیفیت زندگی و رضایت صد درصدی مراجعین را به همراه داشته است.»

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *