دانلود اپلیکیشن سمعک oticon برای اندروید و آی او اس

دانلود اپلیکیشن سمعک Oticon ON کنترل از راه دور سمعک شما را فراهم می کند. به شما امکان می دهد میزان سمعک را به طور مستقل تنظیم کنید. بین برنامه های گوش دادن جابجا شوید ، سطح باتری را زیر نظر داشته باشید. یا حتی در صورت از دست دادن سمعک به شما کمک می کند تا سمعک خود را پیدا کنید.

دانلود اپلیکیشن سمعک Oticon
دانلود اپلیکیشن سمعک Oticon

دانلود اپلیکیشن سمعک Oticon ON همچنین شما را قادر می سازد:

به برنامه های خاصی دسترسی پیدا می کنید که به شما کمک می کند از جلب توجه به وزوز گوش رهایی یابید به شرط این که اپلیکیشن سمعک شما توسط متخصص مراقبت از شنوایی در طول جلسه مناسب فعال باشد.

لوازم جانبی بی سیم را که با سمعک های خود جفت شده اند اداره کنید. کنترل چندین آداپتور تلویزیون یا دستگاه هایی مانند Oticon EduMic یا ConnectClip که می توانند برای پخش جریانی و هم به عنوان میکروفون از راه دور استفاده شوند.

هنگام تماشای فیلم یا پخش جریانی صوتی با استفاده از اکولایزر پخش کننده صدا ، صدا را دقیقاً تنظیم کنید تا یک تجربه گوش دادن شخصی داشته باشید. اگر دستگاه های شما از جریان صوتی پشتیبانی می کنند ، اکولایزر جریان برای همه سمعک های بلوتوث Oticon به جز Oticon Opn و Oticon Siya در دسترس است.
اهداف شنیدن شخصی را تعیین کنید و استفاده از سمعک روزانه خود را از طریق HearingFitness follow دنبال کنید
از طریق اینترنت اشیا to به طیف گسترده ای از راه حلهای متصل به اینترنت متصل شوید.

دانلود اپلیکیشن سمعک oticon
دانلود اپلیکیشن سمعک oticon

همچنین مطالعه کنید : راهنمایی برای بهتر شنیدن

در این متن روش دانلود اپلیکیشن سمعک اتیکن را به شما معرفی می کنیم.

دانلود اپلیکیشن سمعک Oticon ON با تمام سمعک های بلوتوث Oticon سازگار است. بسته به سمعک ها و دستگاه همراهی که استفاده می کنید. ممکن است به همه ویژگی های برنامه ارائه شده دسترسی داشته باشید یا نداشته باشید.

توصیه می کنیم از آخرین نسخه سیستم عامل Android استفاده کنید. برای بررسی آخرین لیست دستگاه های سازگار ، لطفاً به این موارد مراجعه کنید:
https://www.oticon.com/support/compatibility

دانلود اپلیکیشن oticon
دانلود اپلیکیشن سمعک oticon
دانلود اپلیکیشن سمعک oticon

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *