031-32683368 
samak000

انواع سمعک از لحاظ مارک و برند :

سمعک زیمنس(siemens)

تاریخچه سمعک های زیمنس بر می گردد به ۱۳۰ سال پیش که شخصی به نام ورندون زیمنس ، رسیور phonopher را اختراع نمود .وی پیشرو در بسیاری از دیگر ابداعات درعرصه شنوایی شناسی شد و در این راستا زیمنس همواره به تعهدات خود پایبند بوده است .شاهکارهای شنوایی شناسی زیمنس تنها به دنبال یک هدف اصلی است که با به کارگیری راهبردهای خود به افزایش سطح شنوایی کمک نموده و کیفیت زندگی را برای افرادی که دچار افت شدید شنوایی هستند افزایش دهد . این همان هدفی است که از گذشته تا به امروز به دنبال تحقق آن بوده است و ما نیز در کلینیک شنوایی سنجی  و سمعک ماهان در راستای پیشبرد این هدف پذیرای مددجویان محترم هستیم .

سمعک زیمنس(siemens)

سمعک اتیکن(Oticon)

کمپانی سمعک اتیکن دانمارک در سال ۱۹۰۴ توسط Hans Demant تاسیس شد ، در دهه ۶۰ و ۷۰ میلادی کمپانی سمعک اتیکن به عنوان یک کمپانی پیشرو در صنعت سمعک و وسایل کمک شنوایی در دنیا شناخته شده بود و نمایندگی های آن در تمام دنیا فعالیت های گسترده ای را آغاز کرده بودند .

سمعک اتیکن(Oticon)

سمعک ویدکس(widex)

 کمپانی سمعک ویدکس در سال ۱۹۵۶ میلادی به کوشش آقایان توفلم و وسترمن در کشور دانمارک تاسیس شدو اکنون در بیش از ۱۵۰کشور جهان به عنوان یکی از معروف ترین مارک های سمعک دارای نمایندگی های فعال جهت توزیع محصولات و خدمات پس از فروش می باشد .

سمعک ویدکس(widex)

سمعک هانساتون(Hansaton)

تقریبا ۶۰ سال پیش، شرکت هانساتون در زمینه تولید و تهیه سیستم های شنواییدر سراسر جهان شروع به پیشرفت هایی کرد. امروزه بیشتر از ۱۵۰ کارمند مسول ارائه و پخش تولیدات هانساتون به بیشتر از ۷۰ کشور جهان می باشند.

سمعک هانساتون(Hansaton)

سمعک اودیوسرویس(audio service)

 سمعک های اودیوسرویس با بیش از نیم قرن سابقه در تولید سمعک های داخل گوشی و پشت گوشی بعنوان پرفروشترین برند سمعک در سالهای 2010 تا 2014 در کشور آلمان بوده و از زیر مجموعه های سمعک زیمنس با قیمت مناسب تر میباشد.

سمعک اودیوسرویس(audio service)

سمعک فوناک(phonak)

اولین گامهای پیدایش برند سمعک فوناک ، با تاسیس کمپانی elektroakustikr fur AG در سال ۱۹۴۷ در کشور سوییس برداشته شد .سپس در سال ۱۹۶۵ به نام phonak AG تغییر یافت . هم اکنون در میان متخصیص علم شنوایی نامی شناخته شده است .

سمعک فوناک(phonak)

سمعک Rexton(رکستون)

 رکستون يکي از قديمي ترين ، خوشنام ترين و پيشرفته ترين سمعکهاي جهان ميباشد.اين سمعک ها با بیش از 50 سال سابقه بين المللي، ابتدا توسط شرکت رکستوندر شهر زوريخ سوئيس توليد و به بازارهاي جهان عرضه ميشدندو ميتوان آشنائي جامعه کم شنوايان ايراني با اين سمعک رادر ا واخر دهه 40 و اوايل دهه 50 شمسي با ورود سمعکهاي جيبي و پشت گوشي رکستون و فيليپس مقارن دانست.

سمعک Rexton(رکستون)

سمعک Beltone(بلتون)

چرا بلتون ؟؟!

HPF NanoBlok

پوشش نانو(ضدآب)درسمعک های بلتون باعث افزایش طول عمرودوام سمعک می گرددومانع ازاین میشود که رطوبت وجرم گوش به سمعک آسیب برساند وحتی افراد می توانند در باران بدون هیچ گونه نگرانی قدم بزنند.

سمعک Beltone(بلتون)

سمعک Starkey(استارکی)

تاریخچه سمعک های استارکی

سال ۱۹۶۷ : شخصی به نام William Austin شرکت خدمات و تعمیرات حرفه ای سمعک را در شهر Minnesota آمریکا راه اندازی کرد و کار این شرکت در ابتدا تعمیرات سمعک بود .

سمعک Starkey(استارکی)